< Zpět do katalogu kurzů

GDPR: Práva subjektů údajů a základní pojmy

Co je obsahem kurzu?

V základním kurzu zjistíte vše o právech subjektů údajů. Na praktických příkladech vám objasníme klíčové požadavky GDPR a ukážeme, jak je správně implementovat ve vaší organizaci. To vše interaktivní formou a za pouhých 45 minut.

Kurz je určen všem, kteří chtějí mít relevantní informace od ověřeného zdroje a z více perspektiv – právní, procesní i technické. Díky srozumitelnému podání je vhodný také pro všechny vaše kolegy a zaměstnance.

Kurz si můžete vyzkoušet v bezplatném demu.

* Členové SP ČR mají nárok na speciální slevu na všechny kurzy Vyškoleno. Stačí, když v objednávce zaškrtnete volbu: Jsem členem SP ČR.

Cílová skupina

Všichni, kteří řeší GDPR

Po dokončení kurzu budete vědět

• Kdo je subjektem údajů a co znamenají základní pojmy z GDPR
  • Jaká jsou práva subjektů a jak je správně aplikovat
  • Kdy a jak můžete odmítnout nebo zpoplatnit požadavky subjektů údajů

Rychlý souhrn

Odbornost blue box 1
Cena bez DPH* od 299 Kč
Předpokládaná délka kurzu 45 Minut

Client Name

V základním kurzu zjistíte vše o právech subjektů údajů. Na praktických příkladech Vám objasníme klíčové požadavky GDPR a ukážeme, jak je správně implementovat ve Vaší organizaci. To vše interaktivní formou a za pouhých 45 minut.

Client Name

Doporučené kurzy